Prihlásenie do administrácie
Magento webhosting PDF Print E-mail
Sunday, 02 May 2010 18:18

 

  
Magento logo 

 

   

Hlavné výhody a nevýhody Magento eshopu

Najväčšou výhodou Magenta riešenia pre e-commerce je jeho robustnosť, množstvo vstavaných funkcií, prehľadnosť, a hlavne to, že v základnej inštalácii je zadarmo. Taktiež každý deň vychádza mnoho modulov, ktoré uľahčujú prácu s eshopom. Už v základnej verzii ponúka skladový systém, fakturáciu a správu zákazníkov. Správa produktov je veľmi prehľadná a zároveň veľmi komplexná. Viac sa môžete dočítať pod odkazom.

Magento riešenie pre e-commerce

Magento eshop si vzhľadom na jeho vysokú náročnosť na systémové požiadavky vyžaduje špeciálny hosting.  Za nevýhodu Magenta možno považovať hardvérovú náročnosť a nutnosť špeciálnej inštalácie. Tieto problémy však odpadajú pri použití optimalizovaného magento hostingu od web2.

Čo ponúkame?

Ponúkame hosting optimalizovaný pre systém Magento, ktorý spĺňa všetky systémove požiadavky:

Systémové požiadavky Magenta

Váš Magento eshop pre Vás zdarma nainštalujeme a spojazdníme. Spolu s hostingom stránky získate aj neobmedzený počet emailov, FTP kont a SQL databáz.

Ako si objednať?

Ak máte otázky alebo záujem o službu Magento hosting kontaktujte nás prosím emailom  na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 Cena za Magento hosting, neobmedzený počet emailov, FTP kont a databáz je od 16,50 Eur mesačne*.

 

*Magento hosting sa dá objednať minimálne na dobu 1 rok. Cena pre magento hosting je garantovaná do 200 00 pageviews mesačne.


 

 

 

 

Last Updated on Monday, 27 September 2010 10:53